Смартфони

MIUI 12 на Android 11 знижує продуктивність смартфонів

Share
Час читання: 2 хв.

Вчора ми опублікували таблицю, де показана поточна ситуація по прошивка MIUI 12 на Android 11 для смартфонів Xiaomi, Redmi і Poco, але, не дивлячись на те, що лише деякі моделі отримали оновлення на Android 11, користувачі вже скаржаться на дрібні помилки, а також на безліч проблем з продуктивністю пристроїв.

Тут потрібно відзначити, що подібні проблеми спостерігаються і в збірках MIUI 12 на основі Android 10, через що виробник був змушений відключити в прошивках для доступних апаратів ряд функцій, наприклад, розмиття по Гауса. Таке рішення, в принципі, є виправданим – так, днями для Redmi Note 9 вийшли апдейти 12.0.5.0.QJORUXM і 12.0.7.0.QJOMIXM, які втратили ряд функцій, але в результаті смартфони стали працювати більш-менш адекватно.

Але MIUI 12 на Android 11, схоже, значно погіршила ситуацію – власники смартфонів Xiaomi, які отримали прошивки на базі Android 11, скаржаться на проблеми з низькою швидкістю перемикання між додатками і гальмує прокрутку, різні баги з повідомленнями, жестами, шпалерами, темами і найголовніше , серйозно знижену після поновлення продуктивність своїх пристроїв.

Ситуація, як видно, настільки плачевна, що один з модераторів глобального форуму Mi Community в одній з гілок з цього приводу написав буквально наступне:

Android 11 досить глючить на всіх пристроях і я повернувся до Android 10 на своїх пристроях, щоб отримати стабільну збірку. Так що краще почекати.

Проте, розробники компанії продовжують працювати над MIUI 12 на базі Android 11, але вже скоро почнуть виходити перші прошивки з новою версією фірмової оболонки MIUI 12.5, в якій виробник обіцяє знижену на 22% навантаження на процесор і знижений на 15% енергоспоживання.

Крім того, в MIUI 12.5, крім всяких «фішок», «булочок» і нових функцій, очікується більш плавна анімація за рахунок «пріоритетного рендеринга жестів», для якого, очевидно, створюється спеціальний виділений потік, в першу чергу обробляється обчислювальними ядрами апаратної платформи .

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Нова ера ядерної зброї: США розпочали випуск вдосконалених В61

    У 2024 році зі спеціалізованої виробничої лінії випустили перші зразки важких авіаційних бомб B61, які…

    23.12.2024

    iPhone 17 Pro здивує камерою на 24 Мп для селфі, але без титанових акцентів

    Apple готується здивувати фанатів у 2025 році з виходом iPhone 17 Pro, який отримає кілька…

    23.12.2024

    Швидкість роботи смартфона: чому ОЗП так важлива для його продуктивності

    Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…

    22.12.2024

    AirPort більше не повернеться: Apple не планує випускати нові роутери

    Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…

    22.12.2024

    AirPods Pro 3 отримають нову функцію: вбудований пульсометр

    Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…

    22.12.2024

    Google йде на поступки: пошук може стати опціональним на смартфонах

    Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…

    22.12.2024