Розкрито зовнішність подвійного слайдера Samsung

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Дизайнери Letsgodigital розкрили зовнішність подвійного слайдера південнокорейської компанії Samsung. Згідно з даними джерел, смартфон вийде на ринок під назвою Samsung Galaxy A82, а представити новинку виробник може вже незабаром.

Судячи з опублікованими зображень, конструкція смартфона дозволяє зрушувати його як вниз, так і вгору, за рахунок чого його і можна назвати подвійним слайдером. Зсунувши смартфон вниз можна скористатися його камерою, тоді як зрушенням вгору відкривається додатковий динамік, завдяки чому пристрій може виступити в якості портативної колонки.

Відзначимо, що ідея такої конструкції не є новою. Так, ще в 2007 році подібне рішення було реалізовано в телефоні Nokia N95. У цьому моделі рухом вгору можна було відкрити цифровий набір клавіш, тоді як висунувши його вниз можна було скористатися набором кнопок для регулювання плеєра.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.