Топ-5 смартфонів з найкращими камерами на початок року

1492

Залежно від цілей застосування камер, деякі смартфони краще підходять для певних завдань, ніж інші. Ось тут-то і стане в нагоді ця невелика стаття про смартфони з найкращими камерами, які можна купити в даний час.

1. Oppo Find X2 Pro

Поки ще не вийшла нова лінійка смартфонів компанії Oppo – Find X3 , не можна заперечувати той факт, що у нинішнього флагмана Oppo Find X2 Pro – чудові фотографічні можливості.

2. iPhone 12 Pro Max

Найбільший і пихатий з новітньої лінійки iPhone , iPhone 12 Pro Max , має таку ж трьохмодульну систему камер, як і його попередник 2019 року, проте він може похвалитися безліччю нових технологій, в тому числі найпередовішими в світовій мобільної індустрії.

3. Google Pixel 5

Перший флагман з підтримкою мереж 5G від Google йде трохи іншим шляхом, ніж його попередники, демонструючи Android 11 в міру своїх можливостей, але також відмовляючись від більш експериментальних функцій попередніх поколінь, вибираючи більш консервативне обладнання.

4. Samsung Galaxy S21

Samsung практично не торкнулася апаратної частини, що відповідає за обробку зображень при оновленні Galaxy S21 в цьому році, проте потрійна система основних камер і фронтальна одиночна селфі-камера отримали кілька нових можливостей.

5. Huawei Mate 40 Pro

Як і у випадку з будь-яким сучасним смартфоном від Huawei , хоча тут не можна звинувачувати апаратну частину пристрою, Huawei Mate 40 Pro складно рекомендувати тим, хто звик користуватися програмним забезпеченням Google Play Store і Play Services .