ГоловнаСмартфониSony відродить серію Xperia Compact для конкуренції з iPhone 12 mini

Sony відродить серію Xperia Compact для конкуренції з iPhone 12 mini

Авторитетний інсайдер Стів «OnLeaks» Хеммерстоффер поділився інформацією про те, що компанія Sony планує відродити серію невеликих смартфонів Xperia Compact для конкуренції з iPhone 12 mini.

Sony припинила випуск компактних телефонів в 2018 році, через деякий час після виходу моделі XZ2 Compact, але тепер планує повернутися на ринок мініатюрних пристроїв.

За даними інсайдера, новинка буде трохи більше, ніж iPhone 12 mini, але вона стане єдиним невеликим Android-смартфоном з 5,5-дюймовим дисплеєм і мінімальними рамками.

З чуток, новий смартфон Sony Xperia Compact отримає дві камери на задній панелі на 13 + 5 Мп, селфі-камеру на 8 Мп, 3,5-мм роз’єм для навушників і вбудований в кнопку харчування сканер відбитків пальців.

Очікується, що Sony представить конкурента iPhone 12 mini в лютому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Each template in our ever growing studio library can be added and moved around within any page effortlessly with one click. Combine them, rearrange them and customize them further as much as you desire. Welcome to the future of building with WordPress.

Авторитетний інсайдер Стів «OnLeaks» Хеммерстоффер поділився інформацією про те, що компанія Sony планує відродити серію невеликих смартфонів Xperia Compact для конкуренції з iPhone 12 mini. Sony припинила випуск компактних телефонів в 2018 році, через деякий час після виходу моделі XZ2 Compact, але тепер планує повернутися на ринок мініатюрних пристроїв. За даними інсайдера, новинка буде трохи більше, ніж iPhone 12 mini, але вона стане єдиним невеликим Android-смартфоном з 5,5-дюймовим дисплеєм і мінімальними рамками. З чуток, новий смартфон Sony Xperia Compact отримає дві камери на задній панелі на 13 + 5 Мп, селфі-камеру на 8 Мп, 3,5-мм роз'єм для навушників і вбудований в кнопку харчування сканер відбитків пальців. Очікується, що Sony представить конкурента iPhone 12 mini в лютому.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: