Перші якісні зображення смартфона Sony Xperia Compact 2021 року

UPG

Останній смартфон Xperia Compact був випущений в 2018 році. Шанувальники серії очікували чекали її оновлення, але марно. Побачивши, що більшість виробників відмовилися від телефонів з маленьким екраном на користь великих дисплеїв з високим співвідношенням сторін, Sony теж пішла цим шляхом. Тепер японський виробник вдихає нове життя в серію, а популярний інсайдер, Стів Хеммерстоффер, також відомий як OnLeaks, поділився першими зображеннями Xperia Compact 2021 року.

Новий телефон буде мати 5,5-дюймовий екран, і зображення показують, що в ньому є виїмка для передньої камери і достатньо товста рамка внизу. Дисплей плоский, інформації стосовно частоти оновлення зображення немає. Sony розмістила дві камери на задній панелі телефону, і вони розташовані вертикально в подовженому корпусі у формі таблетки разом зі світлодіодним спалахом. За винятком камери і логотипу Sony, на задній панелі більше нічого немає.

У Xperia Compact 2021 року сканер відбитків пальців розташований не під дисплеєм, а збоку, він інтегрований в кнопку живлення. На правій стороні телефону є додаткова кнопка, але для чого, незрозуміло. Ми хочемо вірити, що це кнопка для активації Google Assistant.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я