LG може перестати робити смартфони після п’яти років збитків

94

LG може піти з ринку смартфонів через збитки в розмірі 4.5 мільярдів доларів, які спостерігалися протягом п’яти останніх років. Генеральний директор Квон Бонг Сік в листі співробітникам послався на жорстку конкуренцію і повідомив, що він розглядає продаж, закриття або скорочення мобільного підрозділу.

Спочатку, коли Квон Бонг Сік, перейшов на керівну позицію на початку 2020 року, він обіцяв зробити мобільний бізнес прибутковим в 2021 році за рахунок пристроїв з «вау-фішками для залучення споживачів». Такими стали дизайнерський LG Velvet і дивний T-подібний слайдер Wing з відкидним дисплеєм, який провалився в продажах. При плані в 2 млн одиниць LG вдалося реалізувати близько 50 тисяч примірників в Південній Кореї.

Також компанія на виставці CES 2021 продемонструвала смартфон Rollable з розсувним конструкцією і гнучкою OLED-матрицею, але він напевно буде коштувати дуже дорого і не зможе вплинути на ситуацію з постійно скорочується часткою LG на ринку, яка, за даними StatCounter, становила 1.7 відсотка в кінці минулого року.

У своєму посланні Квон Бонг Сік повідомив, що 60 відсотків співробітників будуть переведені в інші підрозділи. Доля інших поки під питанням, але він пообіцяв, що всі збережуть робочі місця незалежно від фінального рішення по мобільному бізнесу.