Сьогодні Motorola анонсує свій новий флагман

591

Чен Джин (Chen Jin), який є генеральним директором підрозділу мобільних телефонів Lenovo в Китаї, нещодавно підтвердив, що новий флагман Motorola буде випущений зовсім скоро, а сьогодні був опублікований новий тизер з силуетом смартфона.

Lenovo обіцяє, що вже сьогодні на нас чекає дуже великий анонс. Раніше компанія офіційно підтвердила, що новий смартфон вийде під назвою Motorola Edge S. За попередньою інформацією, смартфон буде оснащений флагманською однокристальною системою лінійки Snapdragon 8хх.

У базовій версії смартфон отримає 8 ГБ оперативної і 128 ГБ флеш-пам’яті. При цьому користувачам також запропонують версію з 12 ГБ оперативної і 256 ГБ флеш-пам’яті. Дисплей буде мати роздільну здатність FHD+, при цьому його частота складе не менше 90 Гц. Також очікується, що Motorola Edge S буде оснащений потрійною камерою. Головний датчик зображення – OmniVision OV64B на 64 Мп з ширококутним об’єктивом. Додатково будуть встановлені датчик зображення OmniVision OV16A10 на 16 Мп з надширококутним об’єктивом, а також 2-мегапіксельний OmniVision OV02B1B для визначення глибини сцени. Він буде працювати під управлінням операційної системи Android 11.