Експерти назвали Топ-5 iPhone, які краще купувати в 2021 році

2890

Більшість людей, які планують придбати новий смартфон шукають інформацію про нього. Тут ми розповімо про плюси, мінуси кожного. Йтиметься про різні моделі, на будь-який смак і гаманець.

Приступимо!

Золота середина: iPhone SE (2020)

Другий iPhone SE коштує менше 15 тисяч гривень. У нього потужна сучасна начинка з A13 Bionic (як у модельного ряду iPhone 11), відмінна одинарна камера, дивовижний датчик Touch ID останнього покоління і стильний, перевірений часом корпус від iPhone 6, 7, 8. Подробиці тут.

Кращий за співвідношенням ціна / якість: iPhone XS

Хочете айфон зі стильним екраном з тонкими рамками, Face ID і дивовижним OLED-дисплеєм? Флагман 2018 року саме те, що вам потрібно. Сьогодні, коли iPhone XS коштує близько 16 тисяч гривень, він і є найкращим айфоном по співвідношенню ціна / якість. Він швидко працює, круто знімає і довго працює.

Швидкий і з нічною зйомкою: iPhone 11 Pro

Якщо хочеться швидкий, сучасний смартфон з нічним режимом, то беріть iPhone 11 Pro. Він ідеальний практично у всьому. Крім ціни. Все ж коштує близько 33 тисяч гривень. Але, якщо готові витратити стільки, розчаровані не будете.

Найкращий: iPhone 12 Pro Max

Якщо обмежень у грошах немає, тоді вибір очевидний. Це новенький iPhone 12 Pro Max. Він найкращий у всьому. У нього яскравий і найбільший екран, найкрутіша камера і найвищий цінник.

Також варто звернути увагу на:

Компактний флагман: Потрібен невеликий смартфон з флагманською начинкою, тоді вибір невеликий. Беріть iPhone 12 mini.