Два складаних прототипи iPhone пройшли внутрішні випробування на міцність

204

Коли мова заходить про випуск складаних смартфонів, Samsung і деякі інші виробники смартфонів вже відзначилися в цій ніші. Модернізований Samsung Galaxy Z Fold 2 є одним з кращих на ринку, і на даний момент у нього дуже маленька конкуренція. Apple же відстає в своєму сегменті. Однак схоже, що Apple шукає спосіб представити себе в цьому напрямку. Згідно з останніми даними, два складаних прототипи iPhone пройшли внутрішні випробування на міцність.

Повідомляється, що Apple завершила випробування власних складаних смартфонів з шарнірним механізмом. Два прототипи пройшли випробування на довговічність на заводі Foxconn в Шеньчжені, Китай. Про це повідомив тайванський сайт Economic Daily News. Перший складаний iPhone, що пройшов тестування, – це модель з двома екранами. Модель складається з двох окремих дисплеїв, з’єднаних шарнірним механізмом. Раніше, в червні 2020 року, Джон Проссер поділився аналогічними новинами і заявив, що дисплеї виглядають «досить цілісно і безшовно».

Ми вже бачили аналогічний патент від Apple, в якому було продемонстровано пристрій з двома окремими дисплеями, з’єднаних на шарнірі. Нинішній тестований прототип виглядає досить схоже на нього. Панелі можна зібрати разом, щоб створити єдиний складний пристрій.

Другий прототип складаного iPhone виконаний у формі розкладачки, дуже схожий на Samsung Galaxy Z Flip або Lenovo Moto RAZR. На відміну від попереднього прототипу, прототип iPhone-розкладачки матиме гнучку OLED-панель від Samsung. У більш ранніх звітах говорилося, що на початку 2020 року Apple замовила у Samsung велику кількість складаних дисплеїв.

На даний момент невідомо, який механізм буде використовуватися. Тестовані прототипи – це не справжні смартфони з внутрішніми компонентами, а корпуси, практично без внутрішніх компонентів. Прототипи призначені тільки для перевірки міцності шарнірної системи. Apple ще належить оцінити, який з них вона буде розробляти далі. Зверніть увагу, що Apple буде випускати і просувати тільки один з варіантів.

Також поки невідома дата випуску. Однак UDN пророкує, що складаний iPhone з’явиться не раніше 2022 або 2023 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я