Головна Смартфони Xiaomi закликала не оновлювати один зі своїх смартфонів до новітнього Android 11

Xiaomi закликала не оновлювати один зі своїх смартфонів до новітнього Android 11

4896

Китайський ТехноГігант Xiaomi рідко випускає відверто провальні пристрої. Але у представленого в 2019 році Xiaomi Mi A3 є всі шанси стати першим подібним девайсом в портфоліо компанії. Мало того, що вже в момент виходу смартфон викликав питання, так зараз сам виробник попросив не оновлювати багатостраждальний Mi A3 до новітнього Android 11.

Почалося все з того, що ІТ-гігант раптово випустив свіжу версію мобільної ОС для смартфона. Користувачі на радощах побігли оновлюватися, після чого багато хто з них зіткнулися з різного роду проблемами, в тому числі і телефон перестав взагалі працювати. В результаті компанія визнала проблему і закликала власників Mi A3 тимчасово відмовитися від оновлення смартфона, щоб не потрапити в число тих, хто «вбив» свої пристрої.

Відзначимо, що вихід нових оновлень з самого початку було серйозною проблемою для Xiaomi Mi A3. Так, компанія по кілька разів перевипускає ті чи інші апдейти для пристрою, так як користувачі стикалися з проблемами при установці свіжої версії Android. Ось і на цей раз сумна доля не оминула апарат стороною.

1 коментар

  1. Не знаю як Ксіомі мій Pixel2Xl працює як часи не одного лага, хоча вже цей телефон теж не свіжий. І це вам говорить людина яка користувалася айфоном багато років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: