Xiaomi підготувала неприємний сюрприз в комплекті Mi 11

155
Xiaomi підготувала неприємний сюрприз в комплекті Mi 11

Схоже, компанія Xiaomi запозичила ідею у славнозвісної компанії Apple, яку перед тим висміювала. Нагадаємо, 12-та серія смартфонів Apple розчарувала багатьох шанувальників через неприємний сюрприз.

Так, саме в 2020 році бренд вирішив почати турбуватись про природу, і позбавив комплекту – блока живлення і дротяних навушників ( єдине виключення Франція, там є навушники через закон). Ба більше, через цей крок багато конкурентів розкритикували такий крок, та й самі фанати засудили таке рішення, бо тепер доводиться докуповувати гаджети, які додатково упаковуються, тим самим тільки збільшується використання ресурсів.

Проте, найбільше “яблучну” компанію засуджувала Xiaomi. Представники компанії іронічно проходили по капіталістам, запевняючи, що ніколи не думали чинити щось подібне. Як виявилося, все не так просто. Вірніше сказати: все дуже навіть просто.

Зовсім нещодавно глава китайської компанії Лей Цзюнь поділився в соцмережі Weibo цікавою інформацією, заявивши, що Mi 11 також позбудеться зарядки в комплекті. Самі розумієте: коли природа страждає, Xiaomi просто не може взяти і нашкодити її ще більше. На цьому тлі стає вкрай цікаво, чим же власники смартфону будуть його заряджати?

Справа в тому, що Mi 11 отримає проривну 120 Вт зарядку, якої навіть поки немає в продажу. Невже доведеться брати стару 5 Вт потерту зарядку від Mi 5 і чекати дві години? Як так, адже нам обіцяли не більше 20 хвилин!

Xiaomi підготувала неприємний сюрприз в комплекті Mi 11

Все це і комічно, і сумно, адже у нас сформувалася нова тенденція. Спочатку з комплекту прибрали навушники, пізніше зарядку. Швидше за все, як уже давно жартують в мережі, на черзі сам смартфон. А значить, нам доведеться брати за 1 000 доларів коробочку, а після до неї докуповувати ще за 1 000 доларів сам апарат. До речі, можна продавати телефон без дисплея.

Нагадаємо, анонс нового флагмана вже 28 грудня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я