Нова функція Android дозволить ділитися додатками без інтернету

138

Цього літа Google почала публічне тестування нової функції швидкого обміну даними Nearby Sharing, яка дозволяє ділитися фотографіями, відео, і посиланнями з іншими власниками Android-пристроїв. Тепер же пошуковий гігант оголосив про розширення функціональності корисної служби, користувачі якої також зможуть ділитися додатками з Google Play з іншими гаджетами.

Google поки не розкриває ніяких технічних подробиць про роботу нової функції, але заявляє, що ця можливість стане частиною майбутнього апдейта, який буде доступний вже в найближчі тижні.

«Майбутнє оновлення функції Nearby Share дозволить вам ділитися додатками з Google Play з оточуючими вас людьми за допомогою Android-смартфона, навіть якщо у вас немає стільникового зв’язку або Wi-Fi», – йдеться на сайті Google.

За наявною інформацією, в розділі «Мої додатки та ігри» в фірмовому магазині з’явиться нове меню «Поділитися додатками». Натиснувши на значок «Поруч», власник гаджета зможе вибрати користувача, що знаходиться неподалік, і відправити на його апарат потрібну програму, навіть якщо сторона немає активного з’єднання з Інтернетом, або воно занадто повільне.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я