Оновився список смартфонів Xiaomi, на які MIUI 13 точно не вийде

564

Представники спільноти Xiaomi написали список телефонів, на які вихід MIUI 13 не планується. В даний злощасний перелік потрапили популярні у користувачів смартфони Mi Mix 2 і Mi 8.

Дану інформацію надав користувач з ніком Manwex. Дані були розміщені в співтоваристві Mi Community, модератором якого цей самий Manwex і є. Інформація більш ніж інсайдерська, тому що модератор сайту не є співробітником Xiaomi, який має доступ до закритої інформації, до того ж ніхто з офіційних представників фірми ці дані не підтвердив. Але відомості, які надав Manwex, удручать багатьох – популярні смартфони Mi Mix 2 і Mi 8 не отримають прошивку MIUI 13. Чому – незрозуміло, так як ніяких технічних або комерційних причин обмежувати девайси в оновленні немає.

Крім цього Manwex заявив, що офіційна презентація прошивки знову переноситься, на цей раз на II триместр 2021 року. Знову-таки пояснювати ніхто нічого не захотів. Втім, операційна система MIUI відома своїми провалами термінів випуску – взяти хоча б цю саму 13 версію, яка повинна була бути показана публіці в кінці листопада 2020 року. Однак Manwex розповів і трохи позитивних новин – з його заяв, Xiaomi вже щосили працює над PRO-версією MIUI 13 і навіть вибрала смартфон для її презентації. Ним може стати «Сяомі Mi 11», перспективний флагман, на який у компанії великі плани. Його презентувати повинні вже в січні 2021 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я