Caviar випустила люксові iPhone 12 Pro без камер (відео)

303

Російське ательє Caviar, що спеціалізується на випуску люксових модифікацій смартфонів і гаджетів, представило нову колекцію iPhone 12 Pro Stealth – в цих смартфонах немає жодної камери.

Ймовірно, дизайнери Caviar надихнулися підходом Apple, яка вирішила прибрати з комплекту iPhone адаптери живлення і навушники, і позбавили смартфони камер. При цьому основний блок з трьома камерами і сканером LiDAR відсутня фізично, а селф-камеру просто відключили від плати.

Смартфони випущені лімітованою серією в 99 штук.

«Відмінною рисою смартфона є відсутність камер, що надає інноваційному гаджету графичности і простоти. Це ідеальний варіант для тих, для кого мінімалізм – це кращий стиль життя.

Ексклюзивний гаджет створений для тих, кому потрібен простий телефон без зайвих функцій і хто хоче відчувати себе безпечно в будь-який час. Також ідеальний для тих, хто працює на секретні об’єкти, де заборонені телефони з камерами або мріє про конфіденційність, але хоче зробити це красиво і зі смаком ».

Найдоступніший ексклюзивний iPhone 12 Pro в титановому корпусі обійдеться в 299 000 рублів (майже 110 тис гривень), а золота версія коштує від 329 000 рублей (майже 125 тис гривень).