Google заблокувала абсолютно всі смартфони Huawei

3077

Декілька днів назад користувачі почали масово повідомляти про те, що більш додатки з магазину GApps не можна встановлювати на смартфони компанії Huawei, а визначення таких відбувається максимально легко. Якщо ПО від «пошукового гіганта» виявляє використовуваний в мобільному пристрої процесор Kirin, установка всіх додатків, в тому числі Chrome і YouTube, стає недоступна. 

За допомогою обхідних шляхів у користувачів була можливість легко і просто встановлювати додатки «пошукового гіганта» окремо, після чого такими повноцінно без будь-яких обмежень користувалися. Багато користувалися такою можливістю, тому що найчастіше вижити без того ж самого картографічного сервісу Google Maps просто неможливо.

Компанія Google не просто заборонила встановлення усіх програм на смартфони Huawei на базі процесора Kirin, але ще і зробила такі, щоб будь-які програми стало неможливо встановлювати окремо на телефони китайської компанії. Простіше кажучи, тепер зовсім ніяк власники телефонів від китайської корпорації не можуть встановити той же самий YouTube, а якщо він вже встановлений, то оновити його до нової версії не вийде, тому що дії такого роду в повній мірі недоступні. 

При цьому, при спробі виконати установку або провести оновлення, користувачеві відобразиться повідомлення з помилкою «Це програма не сумісна з CPU вашого пристрою». Обійти таку заборону поки що нікому ще не вдалося, але в будь-якому випадку користувачі гарантовано знайдуть спосіб цього добитися.

Питання лише в тому, а чи варто при інших рівних купувати смартфон Huawei і відчувати такі проблеми, адже можна купити за схожі гроші мобільний пристрій від Xiaomi, Redmi, Oppo, Realme, OnePlus, Vivo або будь-якого іншого бренду, і не випробовувати такого роду проблем.

Очевидно, що вже в недалекому майбутньому Google може на нативном рівні заборонити установку своїх фірмових додатків різного роду на абсолютно всі смартфони на базі процесора Kirin, і така заборона вже навряд чи вдасться якось обійти. Через такого роду неполадок користувачам доведеться витрачати багато часу і сил на те, щоб відновити нормальну працездатність мобільного пристрою від китайського бренду. Американська корпорація Google поки що ще не давала ніяких коментарів на цей самий рахунок.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Повна нісенітниця. Все працює і встановлюється. Може вкажете звідки така інфо? Першоджерело?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я