Apple випустить новий бюджетний смартфон для конкуренції з Xiaomi

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Ціна iPhone 12 Pro Max в США перевищує 1000 доларів, однак Apple пропонує і куди більш доступні смартфони, а саме iPhone SE 2020 і iPhone XR, ціна яких до 500 доларів.

Як повідомляють джерела, Apple планує випустити в наступному році новий мобільний телефон середнього класу за дуже привабливою ціною, щоб успішніше конкурувати з такими брендами, як Xiaomi, Oppo і vivo на ринках Китаю і Індії.

Китайський виробник оптичних пристроїв і модулів камер Sunny Optical Technology очікує, що замовлення від Huawei різко скоротяться через введені США санкції, і докладає зусиль, щоб поборотися за замовлення від Apple. Джерела повідомили, що Sunny Optical сподівається стати постачальником модулів камер для в iPhone в 2021 році, але, швидше за все, ці плани втіляться в життя в 2022 році.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Плануючи випускати більше недорогих смартфонів, Apple буде намагатися розширити перелік постачальників і знизити виробничі витрати. Основними постачальниками камер для смартфонів iPhone виступають тайванські Largan і Yujingguang, які мають невелику технологічну перевагу перед Sunny Optical Technology.

Що стосується нового смартфона, то мова може йти про 5,5-дюймовому iPhone SE Plus з боковим сканером відбитків пальців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.