Apple працює над складаним iPhone: смартфон буде коштувати $1500 і поставить хрест на виробництві iPad Mini

48

Провідні виробники смартфонів, такі як Samsung і Huawei, вже випускають складані телефони другого покоління. При цьому Apple поки що продовжує тестувати прототипи першого гнучкого iPhone, як стверджують багато джерел.

Apple працює над складаним iPhone: смартфон буде коштувати $1500 і поставить хрест на виробництві iPad Mini

Гігант з Купертіно сильно відстає від конкурентів з точки зору технологій для смартфонів, враховуючи, що Apple тільки що випустила свої перші пристрої, сумісні з 5G. Порція нової інформації вказує на те, що Apple добилася успіхів при створенні складаних смартфонів. Крім того, коли Apple випустить складаний iPhone, вона припинить виробництво компактного планшета iPad Mini.

Причина полягає в тому, що прийдешній складаний iPhone стане чимось середнім між iPhone і iPad Mini і буде працювати під керуванням iPadOS. В розкладеному вигляді пристрій буде мати дисплей розміром екрана iPad Mini. За попередніми даними, гнучкий смартфон буде представлений у конфігурації 8 ГБ оперативної і 256 ГБ флеш-пам’яті, яка буде коштувати 1500 доларів. На даний момент вихід такого смартфона очікується тільки восени 2022 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я