Samsung розробила смартфон-слайдер з унікальним дизайном

428

Усередині секретних лабораторій великих компаній постійно кипить робота над новими технологіями. Наприклад, інженери і дизайнери Samsung придумали незвичайний смартфон-слайдер, корпус якого з усіх можливих сторін покритий дисплеєм.

Незвичайний гаджет виявили в одному з патентів південнокорейського гіганта, а дизайнери LetsGoDigital наочно продемонстрували його роботу на відео. Смартфон складається з двох половин, при невеликому зсуві яких можна отримати доступ до прихованих всередині камерам. Подібну конструкцію ми вже бачили в пристроях інших виробників, наприклад, Xiaomi Mi Mix 3 або HONOR Magic 2. 

Головна ж фішка описаного пристрою – дисплей, що покриває 100% площі корпусу. По суті, в смартфоні два екрани: один спереду і другий ззаду, обидва вигнуті і плавно переходять в бічні грані. Цікаво, що для захисту дисплеїв інженери Samsung пропонують використовувати спеціальне прозоре покриття, виконане з акрилу або полімеру. 

Samsung розробила смартфон-слайдер з унікальним дизайном

У патенті йдеться, що смартфон вміє аналізувати навколишнє середовище і адаптуватися до неї. Наприклад, якщо на вулиці йде дощ, то на екрані буде відповідна анімація зі стікають по корпусу краплями. Крім того, апарат може показувати зображення, схожі на те, що оточує користувача, або навіть відповідати фізичної активності власника. Пристрій також вміє визначати, лежить воно на столі або в руці, активуючи таким чином потрібний екран. При цьому другий дисплей може бути допоміжним, наприклад, при перегляді відео відображати додаткову інформацію, таку як назва ролика, розмір файлу, дата створення і т. д. Або ж кілька людей можуть дивитися відео одночасно на обох дисплеях. 

Поки що пристрій виглядає максимально футуристично, але не виключено, що Samsung поступово буде впроваджувати описані напрацювання в свої гаджети. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я