iPhone 12 встановлює нові рекорди і може стати найпопулярнішим смартфоном Apple

Apple дозамовила мільйони смартфонів, поставки до кінця року можуть скласти 85 млн одиниць.

161

З моменту запуску смартфонів iPhone 12 і iPhone 12 Pro в Мережі з’явилося безліч повідомлень про проблеми, які чекають власників цих пристроїв. Перераховувати можна довго: невеликий час роботи без підзарядки, неможливість підключення до мереж 5G у деяких операторів, які підтримують мережі п’ятого покоління, гострі, небезпечні грані, швидке відшарування фарби і так далі.

Однак, це не заважає шанувальникам і новоспеченим користувачам Apple купувати iPhone 12 і iPhone 12 Pro у величезних кількостях. Смартфони розкуповують настільки швидко, що Apple оперативно дозамовила ще 2 мільйони смартфони, щоб задовольнити користувальницький попит. Якщо ситуація не зміниться, то гігант з Купертіно буде змушений зробити це повторно, і можливо, наступного разу смартфонів буде ще більше.

Популярні новини  iPhone 13 зможуть працювати в мережах 5G в Україні

Тепер компанія також з оптимізмом дивиться на поставки смартфонів в цьому і наступному роках. Якщо раніше прогнозувалося, що поставки iPhone 12 можуть скласти від 70 до 80 млн одиниць до кінця року, то тепер, за оцінкою Cinda Securities, вони можуть досягти 85 млн смартфонів. В цілому Cinda Securities вважає, що iPhone 12 перевищить очікування. Підсумкові поставки всіх моделей iPhone 12 складуть 230-240 млн смартфонів.


У четвертому кварталі минулого року було продано 75 мільйонів iPhone 11. Раніше Captain Gizmo підрахував зразкові продажу всіх смартфонів Apple за станом на квітень цього року. Лідерами були iPhone 6/6 Plus з продажами 222,4 мільйона одиниць.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я