Apple працює над дуже міцним склом для нового iPhone

333

Нова патентна заявка вказує на те, що Apple працює над створенням нового захисного скла для вигнутих і складаних екранів, яке буде більш стійким до появи подряпин, тріщин і в цілому буде більш довговічними. Патент, який носить назву «Гібридна структура покривного шару, скло для гнучких дисплеїв», описує, як гнучкі або вигнуті дисплейні модулі можуть використовувати захисний шар твердого покриття для запобігання появи тріщин.

У документі сказано, що тріщини з’являються на склі через наявність мікротріщин. Однак новий шар твердого покриття зможе заповнювати виникаючі мікротріщини, через що дисплею буде складніше отримати помітну тріщину. Цей додатковий захисний шар розміщений безпосередньо поверх дисплея і буде «спроектований так, щоб мати достатньо високу стійкість до подряпин, максимальну твердість і межу міцності на розрив, щоб функціонувати як зовнішнє захисне покриття для електронного пристрою».

Зараз читають  Виробники чохлів підтвердили дизайн Samsung Galaxy S22 Ultra

Ще у вересні з’явилася інформація про те, що Apple замовила у Samsung велику партію гнучких екранів для свого прототипу складаного смартфона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я