Apple працює над дуже міцним склом для нового iPhone

309

Нова патентна заявка вказує на те, що Apple працює над створенням нового захисного скла для вигнутих і складаних екранів, яке буде більш стійким до появи подряпин, тріщин і в цілому буде більш довговічними. Патент, який носить назву «Гібридна структура покривного шару, скло для гнучких дисплеїв», описує, як гнучкі або вигнуті дисплейні модулі можуть використовувати захисний шар твердого покриття для запобігання появи тріщин.

Apple працює над дуже міцним склом для нового iPhone

У документі сказано, що тріщини з’являються на склі через наявність мікротріщин. Однак новий шар твердого покриття зможе заповнювати виникаючі мікротріщини, через що дисплею буде складніше отримати помітну тріщину. Цей додатковий захисний шар розміщений безпосередньо поверх дисплея і буде «спроектований так, щоб мати достатньо високу стійкість до подряпин, максимальну твердість і межу міцності на розрив, щоб функціонувати як зовнішнє захисне покриття для електронного пристрою».

Ще у вересні з’явилася інформація про те, що Apple замовила у Samsung велику партію гнучких екранів для свого прототипу складаного смартфона.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я