Ентузіасти знайшли простий спосіб встановити сервіси Google на смартфони Huawei і Honor

976

З недавніх пір смартфони Huawei і Honor виходять без сервісів Google, що доставляє користувачам незручність. Ентузіасти знайшли простий спосіб встановити їх на пристрої, які не пристосовані для цього.

У США деякий час назад прийняли рішення заборонити китайському бренду використовувати програмне забезпечення. Через це гаджети втратили не тільки мобільної операційної системи Android, але і популярних сервісів Google Maps, а головне – Google Play. Компанія швидко створила заміну, зробивши ОС на основі відкритого коду Android, але деяким власникам Huawei і Honor все одно не вистачало звичного функціоналу. Не бажаючи миритися з обставинами, ентузіасти почали експериментувати і шукати можливість для запуску улюбленого сервісу. Зараз існує вже кілька способів досягти бажаного, а недавно відкрили ще один, більш простий.

Ентузіасти знайшли простий спосіб встановити сервіси Google на смартфони Huawei і Honor

Програмісти створили спеціальний додаток, що отримав назву Googlefier. Завантаживши його, необхідно запустити процес установки, який триватиме близько п’яти хвилин. Програма встановить всі пакети і запропонує увійти в обліковий запис Google. При цьому користувачеві доведеться погодитися на умови програми та дати доступ до пристрою. Після цього онлайн-магазин запрацює.

Творці програми розповіли, що є одна умова для її використання. Якщо власник гаджета вже намагався запустити сервіс іншим способом, потрібно скинути налаштування до заводських установок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я