iPhone 12 протестували на міцність волоськими горіхами

За даними Apple, міцність при падінні лицьової частини iPhone 12 збільшена в 4 рази, а задньої панелі - в 2 рази

559

Згідно з офіційною заявою Apple, плоска рамка куди надійніше захищає смартфон від пошкоджень при падінні. Більш того, додаткову надійність забезпечує і нове керамічне покриття Ceramic Shield. За даними Apple, міцність при падінні лицьової частини iPhone 12 збільшена в 4 рази, а задньої панелі – в 2 рази.

Перші оглядачі вирішили перевірити, наскільки міцним є нове захисне скло і випробували в iPhone 12 в добре знайомому тесті з використанням волоських горіхів. Цей тест легко проходять недорогі смартфони багатьох китайських виробників, причому на захисному склі не залишається ніяких слідів, а екран зберігає свою працездатність.

Автор огляду розбив кілька горіхів екраном iPhone 12, в результаті захисне скло не постраждало, проте на дисплеї з’явилася вертикальна зелена лінія.

iPhone 12 протестували на міцність волоськими горіхами

Apple недавно повідомила про те, що заміна передньої панелі iPhone 12 обійдеться в 279 доларів. Також Apple надала авторизованим сервісним центрам нове пристосування для ремонту екранів iPhone 12 і iPhone 12 Pro, яке отримало назву Heated Display Removal Machine .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я