Xiaomi працює над смартфоном-слайдером нового покоління

432

Samsung випереджає будь-яку іншу компанію з точки зору виробництва складних пристроїв і продовжує патентувати нові конструкції і утиліти для смартфонів. Xiaomi намагається не відставати від конкурентів. Її відділ програмного забезпечення подав ще один патент на дизайн складного смартфона.

Xiaomi працює над смартфоном-слайдером нового покоління Цей новий патент на дизайн складного смартфона був поданий компанією Beijing Xiaomi Mobile Software в CNIPA (Національне управління інтелектуальної власності Китаю) в квітні. Він був схвалений і опублікований 23 жовтня. Візуалізацію цього проекту підготувала редакція LetsGoDigital. У документації до нового патенту Xiaomi описується технологія складання смартфона з дисплеєм-слайдером. Іншими словами, цей дизайн являє собою поєднання Galaxy Z Fold2 і Mi Mix 3. Дизайн зовні ідентичний серії Samsung Galaxy Z Fold. Однак Xiaomi вдалося відмовитися від перфорації екрану та будь-яких насічок. Подвійна фронтальна камера і динамік приховані під панеллю слайдера.

Xiaomi працює над смартфоном-слайдером нового покоління

Крім того, на задній панелі пристрою є модуль з чотирьох камер, кнопка включення і регулятор гучності на правій стороні, а також мікрофон і слот для SIM-карти нагорі. Появу патенту не можна вважати гарантією, що Xiaomi презентує такий смартфон найближчим часом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я