Xioami знову почала копіювати компанію Apple

Йдеться про коробку для смартфонів

Недавнє рішення компанії Apple піклуватися про екологію планети – це похвально, але багатьох шанувальників бренду обурив той факт, що тепер в комплекті зі смартфонами не йде блок живлення. При цьому, ціна смартфонів цього виробника, яка і так знаходиться на високому рівні, від відсутності блоку живлення ніяк не змінилася.

Xioami знову почала копіювати компанію Apple

Компанія Xiaomi вирішила підтримати ініціативу щодо захисту навколишнього середовища і заявила, що буде скорочувати на 60% використання пластикових елементів в своїх упаковках. Відразу ж з’явилася й інформація про те, що на комплектацію товарів це ніяк не вплине. Виробник не планує вилучати блоки живлення або будь-які інші частини продукції, які завжди йдуть в комплекті.

За попередніми даними, першим смартфоном, який отримає нову екологічну упаковку стане Mi 10T Lite. Всі його комплектуючі, включаючи чохол, блок живлення і кабель USB Type-C будуть поставлятися в тій же коробці, просто тепер в ній буде на 60% менше пластикових елементів. Це може дещо позначитися на міцності упаковки, але навряд чи стане серйозною проблемою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я