Приблизний час читання:3 хв

OnePlus розробляє смартфон в стилі гри Cyberpunk 2077

0

OnePlus 8T останній, що вийшов цього року від однойменної компанії. Однак на цьому вона не ставить крапку. Найближчим часом (а може і ні), слід очікувати появу ще однієї новинки, на цей раз ексклюзиву у вигляді смартфона у співпраці з CD Projekt Red. Я думаю, багато хто здогадався, що мова буде йти про смартфон в стилі гри Cyberpunk 2077, яка ось-ось вийде на ринок.

На даний момент про смартфон мало що відомо. Нашій увазі обидві сторони співпраці запропонували лише тизер-трейлер даного продукту і те, тільки його передню панель. Багато аналітиків вже зробили висновок щодо майбутнього девайса і пророкують йому переважання жовтих і неонових відтінків у забарвленні корпусу, що відповідає естетиці гри.

Популярні новини  Samsung, Xiaomi і OnePlus висміяли Apple через відсутність зарядного адаптера з iPhone

OnePlus розробляє смартфон в стилі гри Cyberpunk 2077

Є велика ймовірність того, що в самій грі буде якесь «пасхальне яйце», яке трохи привідкриє завісу таємниці над смартфоном. Сама ж гра стане доступна для попереднього замовлення тільки на початку листопада. Cyberpunk 2077 варто очікувати на найбільш популярних платформах – Xbox, Playstation, а також ПК.

Популярні новини  iPhone 12 mini, Pro і Pro Max здивують зменшеним чубком і покращеними камерами

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут