Приблизний час читання:3 хв

Apple випустить найбільший iPhone в історії

0

Все менше часу залишається до випуску смартфонів iPhone 12, а в мережі з’являється все більше подробиць про них. Так, наприклад, джерело опублікував таблицю з повними габаритами всіх смартфонів iPhone. Як видно, перспективний iPhone 12 Pro Max став найбільшим смартфоном Apple за всю історію їх існування.

iPhone 12 Pro Max насправді не набагато більший iPhone 11 Pro Max при тому, що діагональ екрану підросла на 0,2 дюйма. А товщина навіть менше – 7,4 мм замість 8,1 мм у нинішнього флагмана. Так що думки про те, що iPhone 12 Pro Max дуже незручний у використанні через своїх великих розмірів , потрібно вважати лише особистими думками оглядачів. За фактом же ті, хто робив вибір на користь iPhone 11 Pro Max, чи вважатимуть iPhone 12 Pro Max незручним у використанні смартфоном. Хоча статус найбільшого iPhone в історії це ніяк не скасовує.

Популярні новини  Vivo розсекретила дизайн і головні фішки прошивки Funtouch OS 11

Apple випустить найбільший iPhone в історії

Гарна новина полягає в тому, що iPhone 12 mini виявиться навіть компактніший iPhone 8 при тому, що діагональ його екрану помітно більша: 5,4 дюйма проти 4,7 дюйма. У плані габаритів iPhone 12 і iPhone 12 Pro теж виглядають позитивно, так як при екрані тієї ж діагоналі, що і у iPhone XR і iPhone 11, вони теж компактніші.

Популярні новини  iPhone 12 mini – найкращий смартфон 2020 року

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут