Приблизний час читання:6 хв

Список всіх смартфонів Xiaomi які отримають прошивку MIUI 13

0

Як нам вдалося з’ясувати, китайська корпорація Xiaomi збирається в листопаді-грудні випустити прошивку MIUI 13 на базі Android 11, для різних моделей телефонів з самих різних цінових категорій.

Звичайно, в першу чергу встановлено останню версію отримають володарі найдорожчих моделей телефонів, тоді як потім, через якийсь час, новітня операційна система виявиться доступна для телефонів середнього рівня, а вже в останню останню чергу для бюджетних, обходяться які в скромну грошову суму. Поки що Xiaomi ще офіційно не представила громадськості нову операційну систему, але вона гарантовано абсолютно точно це вже незабаром зробить, в зв’язку з чим вдасться дізнатися всі подробиці про неї.

Очікується, що нова ОС принесе разом з собою розширення функціональних можливостей, посилення системи захисту, підвищення швидкодії, а також, крім цього, цілу масу різних інших особливостей, якими новітня платформа так чи інакше приємно всіх порадує, тому що ніяк інакше бути просто навіть і не може. 

Компанія Xiaomi зробила абсолютно все, що в її силах, аби якомога більше людей залишилися задоволені її програмним забезпеченням. Саме тому нова прошивка в особі MIUI 13 повинна принести з собою новий призначений для користувача інтерфейс, розширені функціональні можливості, збільшене швидкодія, нові налаштування для персоналізації зовнішнього вигляду, а разом з тим, крім цього, ряд інших важливих особливостей.

В мережі з′явився список смартфонів, які абсолютно точно отримають прошивку MIUI 13 на базі Android 11. Як пишуть китайські ЗМІ, нова операційна система вийде для таких моделей телефонів, як Mi 10 Ultra, Mi 10, Mi 10 Pro, Mi Note 10, Mi Note 10 Pro, Mi Mix 2, Redmi K30 5G, Redmi K30 4G, Redmi K30 Pro, Mi 9T, Mi 9T Pro, Redmi K20, Redmi K20 Pro, Redmi 8, Redmi 8A, Redmi 7A, Redmi 6 , Redmi 6 Pro, Redmi 6A, Redmi Note 8, Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 6 Pro, Redmi Y1, Redmi Y1 Lite, Redmi Y2, Poco F1 і Poco X2. Важливо зауважити, що поки що це не офіційний список, тому в кінцевому підсумку він може виявитися зовсім іншим. 

Презентація нової прошивки для телефонів китайської корпорації Xiaomi очікується вже в другій половині жовтня, тобто буквально через кілька тижнів.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут