Приблизний час читання:4 хв

Розкрито дату виходу iPhone 12

0
Розкрито дату виходу iPhone 12

Анонс нових iPhone відбудеться 13 жовтня. Про це повідомляє видання Appleinsider з посиланням на інформованих джерел.

Розкрито дату виходу iPhone 12

З виданням зв’язалося анонімне джерело, яке назвало себе співробітником оператора зв’язку, що базується в Нідерландах. За його словами, Apple розкрила своїм партнерам інформацію, що проведе презентацію iPhone 12 у вівторок 13 жовтня. Вихід смартфона намічений на п’ятницю 16 жовтня.

Журналісти підкреслили, що не можуть точно верифікувати джерела, тому що повідомлення було відправлено з IP-адреси, контрольоване нідерландським провайдером, з яким асоціює себе інсайдер. Також фахівці відзначили, що інформація про запланований на найближчі тижні захід Apple з’являється і в інших медіа.

Популярні новини  Магнітну зарядку для iPhone 12 до презенації смартфона

Зокрема, 22 вересня видання MacRumors заявило, що отримало в розпорядження секретне корпоративне відео стільникового оператора British Telecom. У ролику топ-менеджери провайдера повідомляють співробітникам, що запуск iPhone з 5G очікується «через кілька днів». Також на відео фігурує старший віце-президент Apple по програмному забезпеченню Едді Кью (Eddy Cue), який вітає із запуском 5G-смартфонів в Великобританії.

Популярні новини  Для чого потрібна загадкова "латочка" на бічній грані iPhone 12

Розкрито дату виходу iPhone 12

За повідомленням мережевих інсайдерів, базовий смартфон Apple отримає назву iPhone 12 Mini. Решту флагманів бренд назве iPhone 12, iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max. Анонс нових смартфонів Apple очікується цієї осені.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут