Приблизний час читання: 4 хв

Так виглядає нова програмна оболонка для смартфонів Samsung

0

Компанія Samsung анонсувала програму бета-тестування фірмової оболонки One UI 3.0 на основі Android 11 для смартфонів Galaxy S20 в минулому місяці, а сьогодні зареєстровані розробники в США почали отримувати оновлення.

Так виглядає нова програмна оболонка для смартфонів Samsung

Закрите бета-тестування також стартувало в Кореї тижнем раніше. Тепер американські розробники поділилися враженнями, в результаті в мережі з’явилися перші скріншоти One UI 3.0. Публічна стадія тестування почнеться пізніше і в ній зможуть брати участь звичайні користувачі. На даний момент One UI 3.0 не може похвалитися продуктивністю і перші тестери не всім задоволені. Наприклад, панель швидких налаштувань використовує ефект розмитості і прибрати цей ефект поки не можна. Samsung поки не впровадила функції Device Controls (управління пристроями) в поточній беті One UI 3.0.

Читайте також  Стало відомо коли вигідно буде купити iPhone SE 2020

Так виглядає нова програмна оболонка для смартфонів Samsung

При цьому наголошується, що One UI 3.0 пропонує перероблений інтерфейс, який робить оболонку високоефективної і доброзичливою для користувача. Перероблені панель швидких налаштувань, головне меню налаштувань і перемикачі в налаштуваннях, контекстні меню додатків, екран блокування, а також багато іншого. Секція Android Auto додана в своєму пристрої загальні установки. Заблокувати пристрій можна за допомогою нової опції подвійного натискання.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут