Samsung Galaxy S21 стане останнім флагманом компанії з отвором в екрані

Джерела стверджують, що Samsung розробляє технологію камери під екраном. На даній стадії виробник не задоволений якістю зображення, тому Samsung Galaxy S21 отримає звичну камеру, яка буде розташовуватися в отворі в кутку екрану. Також висловлюються припущення, що це може бути останній флагман компанії отвором в екрані.

Росс Янг (Ross Young), засновник дослідницьких компаній Display Supply Chain Consultants та DisplaySearch вважає, що технологія підекранних камер Samsung надійде в масове виробництво в наступному році. Він заявив, що якщо в Samsung Galaxy S21 не буде такою камери, то вона точно з’явиться в Samsung Galaxy Z Fold 3, який повинні представити в серпні наступного року. Після цього всі флагманські смартфони переведуть на подекранние камери з повністю Безрамковий дисплеями.

Раніше інсайдер Ice Universe заявив, що технологія підекранної камери, над якою працює Samsung Display, набагато перевершує рішення конкурентів. Крім того, в порівнянні з іншими брендами Samsung пред’являє більш суворі вимоги до якості фотографій і відеороликів, які дозволяють створювати подекранние камери в смартфонах. Він теж стверджує, що якщо Samsung не буде задоволена якістю роботи технології в прототипі Samsung Galaxy S21, то її впровадження може затриматися до більш пізнього періоду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я