Приблизний час читання:3 хв

iPhone 12 Pro отримає просунуту камеру із 5-кратним оптичним зумом

0

Відбулося те, про що багато говорилося останнім часом, але очевидним не було. Apple все ж перейшла на датчики зображення з високою роздільною здатністю – такий, зокрема, використовується в iPhone 12 Pro. Джерело, яке опублікувало вчора подробиці про характеристики iPhone 12 Pro Max , сьогодні поділився специфікаціями його молодшого брата.

iPhone 12 Pro отримає просунуту камеру із 5-кратним оптичним зумом

І відразу до камери. Тут датчики роздільною здатністю 64 Мп в модулях з ширококутним і надширококутним об’єктивами, а також датчик роздільною здатністю 16 Мп в модулі, що забезпечує 5-кратний оптичний зум. Об’єктиви – суцільної світосили. Є подвійна оптична стабілізація. Лідар, чомусь, зарахований до датчиків моделі, а не згадується в характеристиках камери.

iPhone 12 Pro отримає просунуту камеру із 5-кратним оптичним зумом

Смартфон також отримав екран OLED Super Retina XDR діагоналлю 6,1 дюйма роздільною здатністю  2532 х 1170 пікселів. Відмінністю від попередника тут стане підтримка технології ProMotion.

iPhone 12 Pro отримає просунуту камеру із 5-кратним оптичним зумом iPhone 12 Pro отримає просунуту камеру із 5-кратним оптичним зумом

На жаль, на цей раз не повідомляється ні автономність смартфона, ні його вартість. 

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут