Підекранна камера стане наступним великим досягненням індустрії смартфонів. Компанії дуже старанно працюють над удосконаленням інтегрованих в дисплей камер через важливість естетичного оновлення, яке вони вносять в смартфони. Без перфорації екранний простір розшириться, а дизайн телефонів помітно покращиться. Генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь повідомив, що версія другого покоління технології камери під екраном була розроблена в жовтні 2019 року. І сьогодні він анонсував нову версію технології третього покоління, яка, на його думку, майже ідеальна і порівнянна з традиційною камерою для Селфі.
У докладному пості компанії Xiaomi є пояснення, як було досягнута «майже ідеальна» якість підекранної камери третього покоління. Першим двом поколінням вдалося зробити дисплей над передньою камерою прозорим, жертвуючи щільністю пікселів в цій області. Фактично, щільність пікселів дисплея над камерою становила 50% в порівнянні з іншою частиною екрану. У ранніх версіях технології резервувався тільки 1 піксель з 4, оскільки залишилися три пікселя потрібно було зробити їх прозорими для кращої передачі світла, змінивши його внутрішню структуру і матеріал.
Однак версія третього покоління вирішує цю проблему за рахунок використання самостійно розробленої системи компонування пікселів. Компанії вдалося добитися світлопропускання через зону субпіксельного проміжку. Крім того, компанія подвоїла кількість пікселів як в вертикальному, так і в горизонтальному положенні, щоб досягти загальної щільності пікселів, аналогічної решті дисплея.
Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…
Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…
США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…
Згідно з джерелом, пристрій буде доступний для попередніх замовлень одразу після офіційного анонсу та надійде…
Нещодавно вчені зробили вражаюче відкриття: штучний інтелект уже зараз може створити копію особистості людини всього…
Компанія Apple приєдналася до консорціуму, який розробляє Ultra Accelerator Link (UALink) - інноваційну технологію для…