Приблизний час читання:4 хв

Xiaomi демонструє прототип смартфона з вдосконаленою камерою під екраном

0

Підекранна камера стане наступним великим досягненням індустрії смартфонів. Компанії дуже старанно працюють над удосконаленням інтегрованих в дисплей камер через важливість естетичного оновлення, яке вони вносять в смартфони. Без перфорації екранний простір розшириться, а дизайн телефонів помітно покращиться. Генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь повідомив, що версія другого покоління технології камери під екраном була розроблена в жовтні 2019 року. І сьогодні він анонсував нову версію технології третього покоління, яка, на його думку, майже ідеальна і порівнянна з традиційною камерою для Селфі.

Xiaomi демонструє прототип смартфона з вдосконаленою камерою під екраном

У докладному пості компанії Xiaomi є пояснення, як було досягнута «майже ідеальна» якість підекранної камери третього покоління. Першим двом поколінням вдалося зробити дисплей над передньою камерою прозорим, жертвуючи щільністю пікселів в цій області. Фактично, щільність пікселів дисплея над камерою становила 50% в порівнянні з іншою частиною екрану. У ранніх версіях технології резервувався тільки 1 піксель з 4, оскільки залишилися три пікселя потрібно було зробити їх прозорими для кращої передачі світла, змінивши його внутрішню структуру і матеріал.

Популярні новини  Увімкніть екран смартфона своїм поглядом: Huawei демонструє нову технологію

Однак версія третього покоління вирішує цю проблему за рахунок використання самостійно розробленої системи компонування пікселів. Компанії вдалося добитися світлопропускання через зону субпіксельного проміжку. Крім того, компанія подвоїла кількість пікселів як в вертикальному, так і в горизонтальному положенні, щоб досягти загальної щільності пікселів, аналогічної решті дисплея.

Популярні новини  Xiaomi надала можливість своїм користувачам вибрати дві нові функції для смартфонів

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут