Приблизний час читання:4 хв

Унікальний смартфон LG Wing з поворотним екраном показали наживо

0

Навесні з’явилися перші відомості про незвичайний смартфон південнокорейської компанії LG, який проходить під кодовою назвою Wing. Він оснащений дисплеєм, що обертається, під яким ховається додатковий екран меншою діагоналі.

Тепер же в Мережі з’явився відеоролик, вперше демонструє пристрій в робочому стані. На верхньому поворотному екрані запущено додаток для навігації, а другий дисплей містить меню музичного програвача. Коли надходить дзвінок, на ньому можна прийняти виклик, при цьому додаток навігації продовжує працювати в звичайному режимі.

З чуток, діагональ основного екрану повинна становити 6,8 дюйма, при цьому нижній екран буде квадратним (співвідношення сторін 1: 1), а його діагональ складе 4 дюйма. Імовірно, LG Wing буде побудований на базі однокристальної системи Snapdragon 765 або 765G. В основній камері буде встановлений головний датчик зображення роздільною здатністю 64 Мп.

На додатковому дисплеї може відображатися клавіатура, а також додаткова інформація, пов’язана з контентом основного екрану. Наприклад, на маленькому екрані можуть знаходитися інструменти для редагування фотографій або відеороликів. Ще один варіант використання такої зв’язки – перегляд повноекранного відео в YouTube на основному екрані з читанням коментарів на додатковому дисплеї.

Популярні новини  Apple iPhone 12 успадкував «болячку» старого iPhone 5 (фото)

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут