Так виглядає новий гнучкий смартфон Huawei з додатковим екраном

В травні 2019 року компанія Huawei Technologies зареєструвала в Національному управлінні інтелектуальної власності патент на незвичний форм-фактор смартфона. Сьогодні з’явились перші подробиці. На базі патентної документації редакція сайту LetsGoDigital створила якісний концепт незвичайного смартфона з описом технічного оснащення та специфікацій.

Смартфон складується екраном всередину, але у нього є декілька принципових відмінностей від Samsung Galaxy Z Fold 2. Наприклад, відсутній великий зовнішній дисплей. Замість нього використовується вузький екран, який знаходиться під подвійним модулем фронтальної камери. Цим дисплеєм можна користуватись навіть коли смартфон знаходиться в складеному стані. На невеличкому екрані відображаються сповіщення та інша корисна інформація.

Окрім подвійного модуля фронтальної камери є також основний модуль, який знаходиться на задній панелі. Він складається з чотирьох об’єктивів. Специфікації цих датчиків наразі невідомі. Інсайдери повідомляють, що цей смартфон Huawei дебютує вже восени 2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я