Samsung Galaxy S20 Fan Edition розчарував до офіційного релізу

50

Всі очікували, що новий смартфон Samsung отримає топовий центральний процесор Snapdragon 865, однак південнокорейський виробник продовжує притримуватись концепції випуску пристроїв з різними платформами в залежності від ринку збуту. Samsung Galaxy S20 Fan Edition з’явився в базі даних Geekbench під кодовою назвою SMG780F. Бенчамарк підтвердив, що цей смартфон використовує центральний процесор Exynos 990. Новинка з’явиться у продажі в різних конфігураціях. Максимальний обсяг оперативної пам’яті становить – 8 ГБ.

В базі даних є також інша кодова назва цього самого смартфона – SM-G781B, яка оснащена центральним процесором Snapdragon 865. Вочевидь це різні версії Samsung Galaxy S20 Fan Edition. Технічне оснащення буде змінюватись в залежності від ринку. Очікується, що новинка отримає дисплей InfinityO з розподільною здатністю Full HD+ та частотою оновлення 120 Гц. Діагональ варується в діапазоні 6,5-6,7 дюймів.

Розчаровує не тільки дисбаланс в продуктивності центральних процесорів, але й слабка камера. Модуль складається з трьох датчиків: 12 МП, 12 МП, 8 МП. Згідно з останніми чутками смартфон отримає акумулятор ємністю 4500 мАг. Орієнтовна вартість Samsung Galaxy S20 Fan Edition $750.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я