Приблизний час читання: 3 хв

Apple випустить бюджетний iPhone 12 без однієї функції

0

Нова дешева версія останнього покоління смартфонів від Apple буде коштувати близько 800 доларів (приблизно 22 000 гривень).

Американська корпорація Apple готує до виходу ще один смартфон з лінійки iPhone12. Нова версія буде представлена ​​на ринку в 2021 році і буде коштувати значно дешевше своїх попередників. Інформація що наводиться у виданні Business Insider з посиланням на дослідження агентства Wedbush.

Дешевий смартфон буде оснащений усіма тими ж функціями, за винятком підтримки мереж нового покоління 5G. На iPhone буде встановлений модуль, який надає доступ до мереж четвертого покоління. Експерти припускають, що перший анонс бюджетного апарату відбудеться в лютому наступного року.

Читайте також  Ціна і «живі» фотографії Poco X3 NFC витекли в мережу

Джерела з ланцюжка поставок iPhone в Азію спочатку припускали, що всі нові апарати компанії будуть без 5G, проте пізніше інформація була скорегована. На даний момент найбільш доступним смартфоном компанії вважається новий iPhone SE, який можна придбати за 15 000 гривень.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут