Розкрито продуктивність iPhone 12

Розкрито продуктивність iPhone 12
ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Смартфони з лінійки iPhone 12 отримають новий процесор A14 Bionic з підвищеною продуктивністю. Як повідомив інсайдер @komiya_kj, приріст в чистій продуктивності чіпа A14 в порівнянні з процесором A13 Bionic, який використовується в iPhone 11 і iPhone 11 Pro, складе 40%. Приріст в продуктивності при роботі з графікою складе 50%, підкреслив інсайдер.

Розкрито продуктивність iPhone 12

Процесор A14 Bionic буде встановлено у всіх смартфонах з лінійки iPhone 12. Чіп отримає в тому числі найдоступніший з нових смартфонів – компактний 5,4-дюймовий iPhone 12.

Приріст продуктивності чіпа A14 в порівнянні з A13 Bionic виявиться одним з найбільших для мобільних чіпів Apple двох суміжних поколінь. Так, чіп A13 Bionic має тільки на 20% вищу продуктивність у порівнянні з чіпом A12 Bionic.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Відомо, що процесор A14 буде створений з використанням 5 нм техпроцесу. Новий чіп Apple стане першим 5-нанометровим процесором для мобільних пристроїв.

Раніше стало відомо, які нові продукти Apple представить на осінній презентації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОTwitter

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.