Apple на презентації анонсує одразу 9 нових продуктів

Apple на презентації анонсує одразу 9 нових продуктів
ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Як повідомляє закордонне ЗМІ Mydrivers посилаючись на власні джерела, які в свою чергу посилаються на відомого інсайдера, то американська компанія одночасно з новою лінійкою iPhone 12, представить ще кілька пристроїв. Всього налічується 9 продуктів.

Apple на презентації анонсує одразу 9 нових продуктів

Як завжди, тобто як зараз дозволяє ситуація, захід відбуватиметься онлайн, так як представники бренду поки ще побоюються епідемії коронавірусу і не бажають, щоб хтось міг захворіти недугою. У вступній частині звернення до користувачів, Тім Кук розповість про ситуацію з коронавірусом і як вона вплинула на компанію і її продукти. Потім почнеться саме те, для чого всі і зібралися перед своїми моніторами, тобто презентації продукції компанії.

Зауважимо, що порядок подання пристроїв буде наступним:

  • Apple Card
  • iPad 8
  • Apple Watch 6
  • iPhone 12
  • iPhone 12 Max
  • AirTag
  • iPhone 12 Pro
  • iPhone 12 Pro Max
  • AirPower

А тепер трохи про деякі основні пристрої. Як ми пам’ятаємо, Apple Card була представлена ​​ще в минулому році, і зараз, мабуть, прийшов час якихось оновлень, а можливо, появи привілеїв для власників продукції Apple.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Apple на презентації анонсує одразу 9 нових продуктів
Також варто відзначити наявність у цьому списку розумних годинників – Apple Watch 6, планшета iPad 8 і відразу чотирьох моделей iPhone 12. Є і зовсім новий продукт – AirTag. Це пристрій у формі брелока і призначений для відстеження і пошуку різних предметів. Сам пристрій було розроблено ще в надрах компанії ISBC, яка згодом була викуплена американським гігантом. AirPower – це бездротова зарядна станція для мобільних пристроїв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.