Приблизний час читання: 4 хв

Google розкрила подробиці нових функцій камери Pixel 4a

0

Представлений днями Google Pixel 4a отримав всього один датчик основної камери, однак за традицією, компанія вдосконалила його низкою спеціальних технологій для покращення якості зйомки. Про можливості нових функцій Live HDR + і Dual Exposure розробники Google розповіли в своєму офіційному блозі.

Google розкрила подробиці нових функцій камери Pixel 4a

Застосування технології HDR при зйомці фотографій і запису відео дозволяє створювати більш реалістичні картинки за рахунок широкого діапазону яскравості. Функція HDR + в Pixel 4a додає серійну зйомку, при якій камера смартфона робить від 3 до 15 кадрів, а потім об’єднує знімки, коректуючи присутні на них шуми і створюючи більш реалістичні зображення.

За допомогою HDR + балансування відблисків і тіней виконується автоматично. Для обробки фото використовується фірмовий ШІ-алгоритм. Картинка «нарізається» на маленькі ділянки, потім програмне забезпечення «підганяє» кожен піксель до сусідніх фрагментів відповідно до карти тонів. Після «склеювання» підсумкове зображення демонструє хорошу деталізацію, як на світлих, так і на темних ділянках. Нижче представлені дві фотографії, які демонструють прогнозоване зображення HDR і результат роботи HDR +.

Читайте також  Шок - продуктивність iPhone 12 занизили навмисно

Google розкрила подробиці нових функцій камери Pixel 4a

Крім того, функція Dual Exposure (подвійне керування експозицією) забезпечує ручне налаштування витримки і дає можливість користувачу отримувати абсолютно різні знімки одного і того ж об’єкта. Зазвичай для досягнення аналогічного ефекту потрібна обробка RAW-знімків в графічному редакторі.

Google розкрила подробиці нових функцій камери Pixel 4a

Google Pixel 4a вже доступний для замовлення в офіційному інтернет-магазині Google за ціною $ 349.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут