Приблизний час читання: 4 хв

Xiaomi припинила випуск смартфонів на «чистому» Android

0

Компанія Xiaomi більше не буде випускати смартфони під управлінням «чистої» операційної системи Android в рамках програми Android One. За словами представників компанії, всі майбутні смартфони будуть виходити з попередньо встановленою програмною оболонкою MIUI або іншими новими оболонками від Xiaomi.

Xiaomi припинила випуск смартфонів на «чистому» Android

В Xiaomi підкреслили, що через це рішення компанія відмовиться від випуску Xiaomi Mi A4. Найімовірніше, Xiaomi перестане випускати нові смартфони з цієї лінійки, які завжди відрізнялися тим, що працювали під управлінням «чистого» Android.

Про причини такого рішення в Xiaomi не розповісти. Як відзначають експерти, ймовірною причиною могла стати ситуація з оновленнями смартфонів з лінійки Xiaomi Mi A. Найчастіше вони отримували поновлення Android з великою затримкою. Крім цього, в багатьох оновленнях знаходили критичні баги, на які скаржилися користувачі. При цьому, через низьку швидкость випуску оновлень, власникам проблемних смартфонів доводилося довго чекати усунення неполадок.

Читайте також  Microsoft Surface Duo - для кого насправді створений цей смартфон

Раніше від випуску смартфонів на «чистому» Android в рамках програми Android One відмовилася компанія Motorola. Компанія HMD Global, яка випускає смартфони під брендом Nokia, залишилася єдиною, яка бере участь у програмі.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут