Приблизний час читання: 3 хв

Samsung Galaxy Note 20 буде ігровим смартфоном

Samsung змінює позиціонування моделі

0

Ще минулого тижня йшлося про те, що Galaxy Note 20 Ultra забезпечить доступ до більш ніж 90 консольним іграм через Xbox Game Pass і Microsoft Project Cloud. Як пише джерело зараз, в Samsung навіть вирішили злегка змінити позиціонування моделі і піднести її як ігрову.

Зазвичай виробники намагаються не змішувати все в купу, і тому чітко розділяють ігрові та флагманські моделі. У перших акцент робиться на продуктивності, звуці, екрані і системі охолодження, а по-друге на перше місце ставлять екран, камери і загальне зручність роботи. Але в Samsung на цей раз вирішили вбити двох зайців, визначивши свій новий флагман Note 20 ігровим. Як виправдання цього – безкоштовна підписка Xbox Game Pass на три місяці. Але і не тільки.

Як пише джерело, в деяких країнах при оформленні замовлення на Note 20 буде запропонований подарунок у вигляді геймпада MOGA X5-X +, спеціально розробленого для ігор сервісу Xbox. Логічно думати, що всі інші зможуть придбати ігровий контролер як додатковий аксесуар. Втім, чи зробить підписка на ігровий сервіс і геймпад в комплекті Note20 популярним серед геймерів – поки велике питання.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут