Приблизний час читання: 5 хв

Флагманські смартфони Huawei будуть похожі на флагмани Samsung

0

Накладені на Huawei санкції адміністрації США привели до ряду цікавих чуток. Почнемо з Huawei Mate 40 – як лінійки, яка ближча до виходу. За даними інсайдера, смартфони цієї серії можуть отримати два варіанти однокристальних систем: Kirin і … іншу. Приблизно так само йдуть справи з флагманами Samsung – в залежності від ринку в них використовуються дві різні SoC.

У випадку з Huawei теж передбачається географічна диференціація: Mate 40 на платформі Kirin 1020 може стати ексклюзивом для Китаю, в той час як в інших регіонах буде пропонуватися версія на SoC MediaTek – тому, що інших альтернативних SoC просто немає. Exynos в Huawei точно використовувати не будуть, а варіант з Qualcomm на даний момент відпадає.

Але це не означає, що в майбутніх смартфонах Huawei в наступному році не з’являться однокристальні системи Qualcomm. Як пише джерело, американська компанія запросила у Бюро промисловості та безпеки Міністерства торгівлі США ліцензію на поставку комплектуючих Huawei. Ось тільки чи буде видана така ліцензія – велике питання. Тим не менш, вірогідність є: США вигідно заборонити Huawei виробництво своїх платформ і замість цього нав’язати американські.

Слух про дві платформи для Mate 40 з’явився в результаті можливої ​​нестачі однокристальних платформ Kirin 1020 які TSMC не зможе виробляти з 14 вересня. За три з невеликим місяці тайванська компанія зможе виготовити для Huawei 5-нанометрові однокристальні платформи Kirin 1020 в обсязі 8-10 мільйонів штук. Чимало, але Huawei розраховує, що світові продажі Mate 40 будуть більші. Дефіцит власних платформ компанія, судячи з усього, планує заповнити SoC MediaTek.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут