Перші фото ігрового смартфону Razer Phone 3

185

Razer – це відомий бренд аксесуарів та пристроїв для геймерів. Компанія також займається виробництвом смартфонів. Дебютна модель Razer Phone була представлена ще в листопаді 2017 року. Ще через рік відбувся анонс ігрового смартфона другого покоління. Сьогодні в мережі з’явилися перші фотографії Razer Phone 3. Виробник вже створив прототип новинки, це означає, що презентація відбудеться найближчим часом.

Першим ці фото побачив головний редактор авторитетного порталу XDA Developers. Зображення довгоочікуваного смартфону спочатку з’явилися в Twitter, а дещо пізніше вони були помічені в одному з Telegram-каналів.  Першоджерело інсайду залишається невідомим. Однак спеціалісти на 70% впевнені тому, що на фотографіях фігурує ігровий смартфон Razer Phone 3.

Популярні новини  Що міцніше: iPhone 13 Pro чи Nokia 3310? Результат бентежить

Новинка отримає потрійну основну камеру, а також дисплей з вигнутими кутами. Виробник суттєво розширив екранний простір. Однак головною фішкою геймерських смартфонів Razer завжди була максимальна продуктивність. Про швидкість роботи ми зможемо робити висновки лише після оголошення технічного оснащення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я