Приблизний час читання: 3 хв

Смартфон-розкладачка Huawei Mate V на концептуальних рендерах

Аналог Samsung Galaxy Z Flip від Huawei отримав квадрокамеру

0

Кілька днів тому в мережі з’явилися зображення перспективного смартфона-розкладачки Huawei Mate V – пристрій засвітився на картинках з патентної заявки. А зараз можна помилуватися на рендери, які виконані за мотивами тих зображень.

Huawei Mate V (очікується, що саме так буде називатися смартфон) концептуально схожий з Samsung Galaxy Z Flip, але є у нього і свої відмінності. По-перше, зовнішній екран явно більший, по-друге, камера з чотирма датчиками явно буде краще здвоєної камери Galaxy Z Flip. Нарешті, помітні відмінності по частині екрану: якщо в Galaxy Z Flip використовується дисплей Infinity-O з врізаної фронтальною камерою, то Фронталки в Mate V розміщена у великому верхньому вирізі.

Смартфон-розкладачка Huawei Mate V на концептуальних рендерах Смартфон-розкладачка Huawei Mate V на концептуальних рендерах

Очікується, що Huawei Mate V може вийти разом з наступником великого флагманського смартфона з гнучким екраном Huawei Mate Xs. Офіційна прем’єра цих новинок відбудеться, швидше за все, восени.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут