Приблизний час читання: 3 хв

Порівняння розмірів iPhone 12 з іншими смартфонами Apple

0

Журналісти видання MacRumors отримали в своє розпорядження муляжі iPhone 12 в трьох розмірах і порівняли їх розміри з старішими смартфонами Apple.

Порівняння розмірів iPhone 12 з іншими смартфонами Apple

З чуток, восени Apple планує випустити чотири моделі iPhone 12 в трьох різних розмірах: одну 5,4-дюймову, дві 6,1-дюймові і 6,7-дюймову.

Цікаво виглядає 5,4-дюймова модель iPhone 12, яка за розмірами менша iPhone SE 2-го покоління, але трохи більша iPhone 5S. Швидше за все, ця модель буде користуватися великим попитом серед любителів компактних смартфонів.

Порівняння розмірів iPhone 12 з іншими смартфонами Apple

Дві 6,1-дюймові моделі – iPhone 12 Max і iPhone 12 Pro – ідентичні за габаритами iPhone XR / iPhone 11. Топовий iPhone 12 Pro Max з 6,7-дюймовим дисплеєм трохи довший iPhone XS Max / 11 Pro Max.

Видання MacRumors зазначає, що муляжі iPhone 12 були придбані у Китайських виробників аксесуарів, тому габарити можуть бути дуже точними.

Очікується, що Apple представить нові смартфони та інші гаджети в вересні, але в продаж вони надійдуть із затримкою в кілька місяців.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут