Приблизний час читання: 3 хв

Офіційно підтверджено відсутність зарядного адаптера в комплекті iPhone 12

0

Інсайдери зробили велике підтвердження того, що Apple випустить нові смартфони з лінійки iPhone 12 без комплектного зарядного адаптера. Джерела опублікували зображення, на якому показано внутрішню будову коробки одного з iPhone 12.

Офіційно підтверджено відсутність зарядного адаптера в комплекті iPhone 12

Фотографія вказала, що коробка нових смартфонів Apple сильно зміниться в порівнянні з попередніми моделями. Вона стане набагато тоншою і буде мати у своєму розпорядженні тільки два відсіки: для кабелю Lightning / USB-C і документації.

Витік підтвердив інформацію про те, що в комплекті з iPhone 12 не буде зарядного адаптера і дротових навушників EarPods. Першим про це повідомив авторитетний аналітик Мін-Чі Куо, після чого це підтвердили інші джерела.

Читайте також  Apple випустила спеціальну версію iPhone для хакерів

Офіційно підтверджено відсутність зарядного адаптера в комплекті iPhone 12

Після запуску iPhone 12 компанія Apple почне продажі нового зарядного адаптера з потужністю 20 Вт. При цьому, Apple припинить продавати актуальні зарядні пристрої з потужністю 5 Вт і 18 Вт. Ціна нового зарядного адаптера на поточний момент невідома.

 

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут