Приблизний час читання: 4 хв

З’явилися перші рендерські фото смартфона Google Pixel 5

0
З'явилися перші рендерські фото смартфона Google Pixel 5

Майже кожного місяця в мережі з’являються витоки, щодо майбутньої новинки смартфона Google Pixel 5. На цей раз користувачам представили рендери майбутнього пристрою від світового бренду.

Нові рендери представляють Google Pixel 5 з усіх боків. Велику увагу залучає модуль основної камери, виконаний у формі квадрату.

Повідомляється, що рендери були зроблені на основі деяких витоків. Так, наприклад, остання інформація говорить про те, що смартфон Pixel 5 матиме розміри 114,6х70,4х8 мм. Товщина 8 мм не враховує виступ головної камери, з його урахуванням товщина смартфона складе 9,5 мм.

Мережеві аналітики припускають, що смартфон забезпечать подвійною основною камерою. Для фронтальної камери в дисплеї зроблять спеціальний отвір, розташований в лівому верхньому кутку.

Читайте також  Google дозволила перекидати файли з комп'ютера на смартфон через Chrome

З'явилися перші рендерські фото смартфона Google Pixel 5

Деякі відомості стверджують, що Google Pixel 5 буде володіти AMOLED-дисплеєм з діагоналлю 5,78 дюймів.

На жаль, інформації про Pixel 5 практично немає. А ці рендери створені на основі тих витоків, які зараз можна відшукати в глобальній мережі.

І поки компанія Google зберігає інтригу, нам лише залишається здогадуватися, як буде виглядати черговий смартфон з лінійки Pixel.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут