Приблизний час читання: 3 хв

Xiaomi представила «розумний» туалет Jenner XS

0
Xiaomi представила «розумний» туалет Jenner XS

Компанія Xiaomi на власному краудфандинговому майданчику Youpin представила повністю автоматизований «розумний» туалет Jenner XS.

Туалет Xiaomi Jenner XS оснащений інтелектуальною системою підйому. Унітаз можна відрегулювати в області від підлоги до стільчака, орієнтуючись на висоту користувача, що підвищує рівень комфорту при використанні. Це дозволяє навіть дітям зростом не більше 90 сантиметрів легко використовувати унітаз Jenner XS без додаткових підкладок.

Xiaomi представила «розумний» туалет Jenner XS

Режим м’якої мийки забезпечує завжди чисту і безпечну воду, позбавлену від численних бактерій. Режим теплого повітря допомагає швидко висушитися після миття.

Читайте також  Xiaomi Mi 10 Ultra протестували в Geekbench

Кришка унітазу автоматично піднімається при наближенні до пристрою і закривається, як тільки людина залишає приміщення або відходить на певну відстань.

Для сидіння розроблені чотири ступені нагріву, що забезпечують комфорт в холодні пори року.

Зараз замовити новий туалет Xiaomi Jenner XS можна за ціною 665 доларів за модифікацію без функції автоматичного підняття кришки і за ціною 806 доларів за унітаз з цією можливістю.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут