Приблизний час читання: 3 хв

Користувачі мережі показали можливості панорамної зйомки на iPhone

0

Користувачі мережі почали новий флешмоб: показали можливості панорамної зйомки на iPhone. Завдяки цьому можна зробити фото, на якому людина їсть дуже довгий хот-дог.

Щоб зробити знімки в такому режимі, потрібно запустити «Камеру» та перейти до режиму «Панорама». При фотографуванні потрібно трясти смартфон і рівно тримати сам предмет зйомки.

Користувачі вже поділилися своїми шедеврами, зробленими в такому режимі. Вони опублікували у подовжені банану, і хот-догу, і собаки. У деяких випадках виходить криво, але в інших – дуже реалістично. Флешмоб запустив (а точніше відновив) дизайнер Пабло Рочата в Twitter.

Користувачі мережі показали можливості панорамної зйомки на iPhone Користувачі мережі показали можливості панорамної зйомки на iPhone Користувачі мережі показали можливості панорамної зйомки на iPhone Користувачі мережі показали можливості панорамної зйомки на iPhone

Нагадаємо, нещодавно інтернет розважався камерою OnePlus 8 Pro, яка могла «просвічувати» пластик і навіть деякий одяг. На жаль, OnePlus тимчасово відключила цю можливість.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут